KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17309346
nr 1730 9346
Oidentifierad konstnär. Stilleben med kanna och rosor, ej signerad. Olja på duk, 61x50 cm, yttermått inklusive ram: 71x60
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 13 oktober 2025
kl 18:42:13
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr